Elektrický mlýnek na kávu Catler CG 8010

Elektrický mlýnek na kávu Catler CG 8010

Dnes Vám přinášíme důkaz, že i v domácích podmínkách je možné dosáhnout špičkové kvality jako v kavárně. Elektrický mlýnek Catler CG 8010 osloví každého milovníka kávy - a že jich mezi námi není málo, jsme kávový národ. Tento malý zázrak od australské společnosti Catler je jeden z pěti nejprodávanějších elektrických mlýnků v Čechách a nejprodávanější profesionální mlýnek vůbec. Catler CG 8010 není ten typ mlýnku, který bude schovaný ve skříni. Design profesionálního mlýnku a moderní vzhled z něj udělají chloubu každé kuchyně.

Elektrický mlýnek na kávu Concept KM-5120

Elektrický mlýnek na kávu Concept KM-5120

Kvalitního český mlýnek Concept KM-5120 je vhodný pro náročné domácnosti. Odolné tělo přístroje vážící 1.7 kg je vyrobeno z nerezu a plastu, takže se nemusíte bát občasného nárazu při manipulaci. Se svými rozměry 28 x 16 x 11 cm se řadí mezi středně velké mlýnky.

Elektrický mlýnek na kávu De’Longhi KG89

Elektrický mlýnek na kávu De’Longhi KG89

Elektrický mlýnek KG89 vyrábí italská společnost De’Longhi, která se zaměřuje na kvalitní domácí kávovary a další kuchyňské spotřebiče. Přístroj byl navržen v jednoduchém italském designu. Vzhled ovšem není jeho jedinou předností, plast v kombinaci s částmi z nerezové oceli působí bytelným dojmem. Přestože váží 1,7 Kg se svými nízkými rozměry 13x16x26 cm se řadí spíše mezi menší elektrické mlýnky.