Elektrický mlýnek


Elektrický mlýnek na kávu Catler CG 8010

Elektrický mlýnek na kávu Catler CG 8010

Dnes Vám přinášíme důkaz, že i v domácích podmínkách je možné dosáhnout špičkové kvality jako v kavárně. Elektrický mlýnek Catler CG 8010 osloví každého milovníka kávy - a že jich mezi námi není málo, jsme kávový národ. Tento malý zázrak od australské společnosti Catler je jeden z pěti nejprodávanějších elektrických mlýnků v Čechách a nejprodávanější profesionální mlýnek vůbec. Catler CG 8010 není ten typ mlýnku, který bude schovaný ve skříni. Design profesionálního mlýnku a moderní vzhled z něj udělají chloubu každé kuchyně.

Elektrický mlýnek na kávu Concept KM-5120

Elektrický mlýnek na kávu Concept KM-5120

Kvalitního český mlýnek Concept KM-5120 je vhodný pro náročné domácnosti. Odolné tělo přístroje vážící 1.7 kg je vyrobeno z nerezu a plastu, takže se nemusíte bát občasného nárazu při manipulaci. Se svými rozměry 28 x 16 x 11 cm se řadí mezi středně velké mlýnky.

Elektrický mlýnek na kávu De’Longhi KG89

Elektrický mlýnek na kávu De’Longhi KG89

Elektrický mlýnek KG89 vyrábí italská společnost De’Longhi, která se zaměřuje na kvalitní domácí kávovary a další kuchyňské spotřebiče. Přístroj byl navržen v jednoduchém italském designu. Vzhled ovšem není jeho jedinou předností, plast v kombinaci s částmi z nerezové oceli působí bytelným dojmem. Přestože váží 1,7 Kg se svými nízkými rozměry 13x16x26 cm se řadí spíše mezi menší elektrické mlýnky.


Ruční mlýnek


Mlýnek Porlex

Mlýnek Porlex

Nedokážete se rozhodnout pro nejlepší mlýnek na kávu? Firma Porlex vám práci usnadní, nabízí pouze dvě varianty mlýnku - a věřte mi, ani s jedním nešlápnete vedle!

Ruční mlýnek Hario Mini Mill Slim

Ruční mlýnek Hario Mini Mill Slim

Co je malé, to je milé. O tomto kafemlýnku to platí dvojnásob. Malý ruční mlýnek Hario Mini Mill Slim padne přesně do ruky! Kombinace černého těla a průhledného zásobníku působí moderním, téměř až chladným, designem, který se rozhodně nebudeme stydět vystavit ve své kuchyni.

Ruční mlýnek na kávu Hario Canister C CMHC-4C

Ruční mlýnek na kávu Hario Canister C CMHC-4C

Pokud si potrpíte nejen na vynikající chuti, ale také na rituálu přípravy kávy, je unikátní ruční mlýnek Hario Canister určen právě pro Vás.

Ruční mlýnek na kávu Hario Skerton

Ruční mlýnek na kávu Hario Skerton

Velmi kvalitní mletí a působivý skleněný design, takový je ruční mlýnek Hario Skerton. Výrobcem tohoto přístroje není nikdo jiný, než japonská firma Hario, která si kvalitou svých produktů vydobyla zvučné jméno v kávovém světě.

Ruční mlýnek na kávu Lodos Temp

Ruční mlýnek na kávu Lodos Temp

Pokud jste dosud neměli tu čest setkat se osobně, určitě jste o této kávové legendě již nějaký chvalozpěv slyšeli. Ruční mlýnek na kávu Lodos Temp vyrábí česká společnost Lodos s více než 80letou tradicí. Nenechte se mýlit, nejedná se o žádného staříka. Kávu namele ve výborné kvalitě.