Třebaže by se mohly ruční mlýnky zdát jako minulost, opak je pravdou. Ruční mletí je často mnohem kvalitnější. Využívá drcení mlecími kameny, které zrna namelou rovnoměrně. Navíc pomalejší otáčení kávu nepřehřívá jako elektrické mlýnky.


Mlýnek Porlex

Mlýnek Porlex

Nedokážete se rozhodnout pro nejlepší mlýnek na kávu? Firma Porlex vám práci usnadní, nabízí pouze dvě varianty mlýnku - a věřte mi, ani s jedním nešlápnete vedle!

Ruční mlýnek Hario Mini Mill Slim

Ruční mlýnek Hario Mini Mill Slim

Co je malé, to je milé. O tomto kafemlýnku to platí dvojnásob. Malý ruční mlýnek Hario Mini Mill Slim padne přesně do ruky! Kombinace černého těla a průhledného zásobníku působí moderním, téměř až chladným, designem, který se rozhodně nebudeme stydět vystavit ve své kuchyni.

Ruční mlýnek na kávu Hario Canister C CMHC-4C

Ruční mlýnek na kávu Hario Canister C CMHC-4C

Pokud si potrpíte nejen na vynikající chuti, ale také na rituálu přípravy kávy, je unikátní ruční mlýnek Hario Canister určen právě pro Vás.

Ruční mlýnek na kávu Hario Skerton

Ruční mlýnek na kávu Hario Skerton

Velmi kvalitní mletí a působivý skleněný design, takový je ruční mlýnek Hario Skerton. Výrobcem tohoto přístroje není nikdo jiný, než japonská firma Hario, která si kvalitou svých produktů vydobyla zvučné jméno v kávovém světě.

Ruční mlýnek na kávu Lodos Temp

Ruční mlýnek na kávu Lodos Temp

Pokud jste dosud neměli tu čest setkat se osobně, určitě jste o této kávové legendě již nějaký chvalozpěv slyšeli. Ruční mlýnek na kávu Lodos Temp vyrábí česká společnost Lodos s více než 80letou tradicí. Nenechte se mýlit, nejedná se o žádného staříka. Kávu namele ve výborné kvalitě.

Kam dál?