Acaia Pearl/Pearl S ochranná podložka

789 

Katalogové číslo: 3169 Kategorie:
Značka: Acaia

Popis

Náhradní ochranná podložka na váhu Acaia.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Acaia Pearl/Pearl S ochranná podložka

Cena za Acaia Pearl/Pearl S ochranná podložka je 789 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Acaia Pearl/Pearl S ochranná podložka dozvědět více informací?

Ano můžete. Acaia Pearl/Pearl S ochranná podložka – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3169.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější baristické potřeby - V naší kategorii baristických potřeb najdete vše, co potřebujete pro perfektní přípravu kávy jako profesionál. Od kvalitních mlynků na kávu až po nejlepší baristické nástroje, které vám pomohou vytvořit dokonalou crema na váš oblíbený espresso. Staňte se skutečným kávovým expertem s našimi baristickými potřebami! Podobné produkty: Barista Space Splash 600 ml konvička na mléko, Kruve Sifter Grind Plus Silver, Barista Space Gold 2.0 450 ml konvička na mléko, Cinoart PT2 58,3 mm Automatický tamper černý