Acme Diner Cup Large 305 ml

1 137 

Katalogové číslo: 2896 Kategorie:
Značka: Acme

Popis

Šálek na kávu značky Acme z tlustostěnného porcelánu. Šálek o objemu 305 ml je vhodný pro servírování filtrované kávy či čaje.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Acme Diner Cup Large 305 ml

Cena za Acme Diner Cup Large 305 ml je 1137 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Acme Diner Cup Large 305 ml dozvědět více informací?

Ano můžete. Acme Diner Cup Large 305 ml – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2896.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější porcelán - V naší kategorii porcelánu najdete nejen klasické bílé talíře a šálky, ale také moderní designové kousky, které oslní vaše hosty. Rozmanitost barev, tvarů a vzorů porcelánu vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Ať už hledáte porcelán pro svatbu, večeři s přáteli nebo jen pro každodenní použití, u nás… Podobné produkty: G. Benedikt Diana 250 ml šálek s podšálkem, Origami Aroma Cup podšálek černý, Acme Roman Cup Mini Milk 110 ml, Lázeňská káva 140 ml šálek a podšálek