Acme Roman Cup Large Kawakawa 250 ml

919 

Katalogové číslo: 2902 Kategorie:
Značka: Acme

Popis

Šálek na kávu značky Acme z tlustostěnného porcelánu. Šálek o objemu 250 ml je vhodný pro servírování latte.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Acme Roman Cup Large Kawakawa 250 ml

Cena za Acme Roman Cup Large Kawakawa 250 ml je 919 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Acme Roman Cup Large Kawakawa 250 ml dozvědět více informací?

Ano můžete. Acme Roman Cup Large Kawakawa 250 ml – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2902.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější porcelán - V naší kategorii porcelánu najdete nejen klasické bílé talíře a šálky, ale také moderní designové kousky, které oslní vaše hosty. Rozmanitost barev, tvarů a vzorů porcelánu vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Ať už hledáte porcelán pro svatbu, večeři s přáteli nebo jen pro každodenní použití, u nás… Podobné produkty: Loveramics Brewers – 150 ml Sweet Tasting Cup – Granite, Loveramics Dale Harris – 150ml Flat White Cup – Celadon Green, G. Benedikt Optimo Granit podšálek 14 cm, Loveramics Egg – Flat White 150 ml Cup and Saucer – Butter Cup