Ajala Čoko Zob – lískové oříšky v čokoládě 150 g

216 

Katalogové číslo: 3087 Kategorie:
Značka: Ajala

Popis

Božská kombinace čokolády a lískových oříšků.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Ajala Čoko Zob – lískové oříšky v čokoládě 150 g

Cena za Ajala Čoko Zob – lískové oříšky v čokoládě 150 g je 216 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Ajala Čoko Zob – lískové oříšky v čokoládě 150 g dozvědět více informací?

Ano můžete. Ajala Čoko Zob – lískové oříšky v čokoládě 150 g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3087.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoláda - Vstupte do světa sladkých výzev a objevte nekonečné možnosti, které nabízí čokoláda. U nás najdete ty nejvzácnější druhy z celého světa, které vás okouzlí svými chutěmi a vůněmi. Ponořte se do víru čokoládových fantazií a nechte se unést do světa sladkých snů. Podobné produkty: Čokoláda Chocolates Solé – BÍLÁ,Chocolates Solé – Bílá bio čokoláda, Čokoláda Ajala Coco kréma 55%,Čokoláda Ajala Coco kréma 55 %, Čokoláda Troubelice kakaový PRÁŠEK NATURAL 10/12, 200g,Kakaový prášek natural 10/12, 200g čokoládovna Troubelice, Ajala Mazaná lískooříškový krém s čokoládou 180 g