Ajala Elixír Horká čokoláda 250 g

337 

Katalogové číslo: 3083 Kategorie:
Značka: Ajala

Popis

Horká čokoláda, kterou zbožňovali už staří Mayové.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Ajala Elixír Horká čokoláda 250 g

Cena za Ajala Elixír Horká čokoláda 250 g je 337 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Ajala Elixír Horká čokoláda 250 g dozvědět více informací?

Ano můžete. Ajala Elixír Horká čokoláda 250 g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3083.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoláda - Vstupte do světa sladkých výzev a objevte nekonečné možnosti, které nabízí čokoláda. U nás najdete ty nejvzácnější druhy z celého světa, které vás okouzlí svými chutěmi a vůněmi. Ponořte se do víru čokoládových fantazií a nechte se unést do světa sladkých snů. Podobné produkty: Čokoláda Ajala tmavá 70%,Čokoláda Ajala tmavá 70 %, Čokoláda Lovechock Tablet – borůvky a konopná semínka,Čokoláda Lovechock- borůvky a konopná semínka, Čokoláda Jordis Horká 130g,Horká čokoláda Jordis 130g, Melitta smetana 1 kg