Alcas – Medoro umělohmotný tác – kulatý 36cm

99 

Katalogové číslo: 8596157011225 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Alcas – Medoro  umělohmotný tác pod dort – zlatý kulatý 36cm

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Alcas – Medoro umělohmotný tác – kulatý 36cm

Cena za Alcas – Medoro umělohmotný tác – kulatý 36cm je 99 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Alcas – Medoro umělohmotný tác – kulatý 36cm dozvědět více informací?

Ano můžete. Alcas – Medoro umělohmotný tác – kulatý 36cm – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8596157011225.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Stojany - Podobné produkty: Caketools – Řecké sloupy – 4ks 8cm, Pavoni Sweetable – Mignon – transparent – 32 x 26cm, Alcas – Stojan na dorty – 5 patra (středový sloup), Alcas umělohmotný tác pod dort – zlatý 37,5x28cm