Arabica z celého světa pro filtr- 1kg, výhodné balení !

646 

Značka: GourmetKava

Popis

Máte rádi filtrovanou kávu a chcete výhodnější cenu za 1kg kávy, ale nechcete kupovat pouze 1 druh ? Sestavili jsme pro Vás mix 4 druhů 100% arabica káv z celého světa ve vhodném pražení. Obsahem balení je: káva Brazílie Santos středně pražená (250g) káva Kostarika Tarazzu středně pražená (250g) káva Guatemala Crucitas středně pražená (250g) káva Etiopie Sidamo středně pražená (250g) Tyto 4 kávy jsou ideálním průřezem našich káv pro filtr a to od té nejjemnější Brazil Santos, přes vyváženou Kostariku Tarazzu, chuťově velmi zajímavou Etiopii Sidamo až po kyselejší Guatemalu Crucitas 🙂

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Arabica z celého světa pro filtr- 1kg, výhodné balení !

Cena za Arabica z celého světa pro filtr- 1kg, výhodné balení ! je 646 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Arabica z celého světa pro filtr- 1kg, výhodné balení ! dozvědět více informací?

Ano můžete. Arabica z celého světa pro filtr- 1kg, výhodné balení ! – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód a86a9eddc808.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Arabica - V našem obchodě s kategorií Arabica najdete ty nejlepší kávové zrna, která vám přinesou intenzivní a bohatou chuť vaší oblíbené kávy. Užijte si výjimečnou kávovou zkušenost s našimi kvalitními a exotickými druhy Arabica. Podobné produkty: Káva Trung Nguyen 5 (250g),Trung Nguyen CREATIVE 5, káva mletá, Káva BEZKOFEINOVÁ Kolumbie 250g,Káva bezkofeinová Kolumbie, zrnková arabica DECAF, Arabica z celého světa – 1kg, výhodné balení!, Káva Trung Nguyen 8 (250g),Trung Nguyen CREATIVE 8 (Cibetková káva)