ARAŠÍDOVÉ MÁSLO rozpustná káva, 50g

67 

Katalogové číslo: 16510050 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Peanut butter buď nemůžete ani vidět, nebo si bez něj nedokážete představit den. Pokud patříte do druhé skupiny, rozhodně otestujte tuto rozpustnou kávu. Je ochucena aroma arašídového másla, které kombinuje oříšky a sladkou chuť se slanou. Instantní verze mixu mexické arabiky a robusty vám dovolí připravit si svůj šálek kávy kdykoli, kdekoli. Kdo arašídové máslo miluje, právě našel úžasný kávový ekvivalent.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ARAŠÍDOVÉ MÁSLO rozpustná káva, 50g

Cena za ARAŠÍDOVÉ MÁSLO rozpustná káva, 50g je 67 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ARAŠÍDOVÉ MÁSLO rozpustná káva, 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. ARAŠÍDOVÉ MÁSLO rozpustná káva, 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16510050.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Káva rozpustná ochucená - Podobné produkty: MALIBU rozpustná káva, 100g, VAJEČNÝ LIKÉR rozpustná káva, 500g, ČOKOLÁDOVO – MANDLOVÁ rozpustná káva, 1000g, ARAŠÍDOVÉ MÁSLO rozpustná káva, 1000g