Asobu 5th Avenue Coffee Tumbler 390 ml hnědá

726 

Katalogové číslo: 3684 Kategorie:
Značka: Asobu

Popis

Asobu 5th je cestovní hrnek s vakuovou izolací o objemu 390 ml. Je moderní a elegantní, odolný proti rozlití a dlouho udržuje teplotu tekutiny.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Asobu 5th Avenue Coffee Tumbler 390 ml hnědá

Cena za Asobu 5th Avenue Coffee Tumbler 390 ml hnědá je 726 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Asobu 5th Avenue Coffee Tumbler 390 ml hnědá dozvědět více informací?

Ano můžete. Asobu 5th Avenue Coffee Tumbler 390 ml hnědá – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3684.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Termosky na kávu a čaj - S našimi termoskami si užijete oblíbenou kávu nebo čaj kdekoliv a kdykoliv! Vyberte si z naší široké nabídky termosek různých velikostí a barev a užijte si teplý nápoj i na cestách. S našimi termoskami už nebudete muset trávit čas a peníze v kavárně, ale budete si moci vychutnat svůj oblíbený… Podobné produkty: MiiR Growler White 950 ml, MiiR Wide Mouth Bottle Pink 950 ml, Kinto Travel Tumbler Khaki 500 ml, MiiR Wide Mouth Bottle Home 950 ml