Asobu Campfire Mug 360 ml černý

890 

Katalogové číslo: 3688 Kategorie:
Značka: Asobu

Popis

Hrnek na táborák od Asobu vám umožní vychutnat si svůj oblíbený nápoj, když jste na cestě nebo v kempu. Káva nebo čaj chutnají mnohem lépe, když je popíjíte z tohoto rustikálně vyhlížejícího hrnku.

Dvojitá izolace udržuje teplotu nápoje a nedovoluje, aby se na vnější stěně objevila vlhkost. Rukojeť slouží jako klip na karabinu, díky kterému můžete hrnek připevnit k batohu nebo jinému kempingovému vybavení. Je to velmi praktické řešení, když chcete na svých cestách ušetřit trochu místa. 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Asobu Campfire Mug 360 ml černý

Cena za Asobu Campfire Mug 360 ml černý je 890 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Asobu Campfire Mug 360 ml černý dozvědět více informací?

Ano můžete. Asobu Campfire Mug 360 ml černý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3688.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší cestovní hrnky na kávu - Vydejte se na cesty s chutí! S našimi cestovními hrnky na kávu si můžete užít oblíbenou kávu kdekoliv a kdykoliv. Stylový design a praktické provedení zaručují, že vaše káva bude vždy horká a připravená k pití. Vyberte si z naší široké nabídky a vyražte na dobrodružství s chutí! Podobné produkty: KeepCup Thermal Nebula L 454 ml, Asobu Ultimate Coffee Mug Pink Sweater 360 ml, KeepCup Brew Cork Nightfall M 340 ml, KeepCup Brew Cork Rosea S 227 ml