Asobu Dog Bowl Termoska Tritan 1500 ml fialová

625 

Katalogové číslo: 3694 Kategorie:
Značka: Asobu

Popis

Dog Bowl Bottle je nová nabídka od Asobu vytvořená pro vašeho domácího mazlíčka! Je to láhev a zároveň miska. Váš pes si ji proto může vychutnat kdykoli a kdekoli.

Láhev je hladká a elegantní, vyrobená z tritanu.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Asobu Dog Bowl Termoska Tritan 1500 ml fialová

Cena za Asobu Dog Bowl Termoska Tritan 1500 ml fialová je 625 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Asobu Dog Bowl Termoska Tritan 1500 ml fialová dozvědět více informací?

Ano můžete. Asobu Dog Bowl Termoska Tritan 1500 ml fialová – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3694.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Termosky na kávu a čaj - S našimi termoskami si užijete oblíbenou kávu nebo čaj kdekoliv a kdykoliv! Vyberte si z naší široké nabídky termosek různých velikostí a barev a užijte si teplý nápoj i na cestách. S našimi termoskami už nebudete muset trávit čas a peníze v kavárně, ale budete si moci vychutnat svůj oblíbený… Podobné produkty: Frank Green Ceramic Living Coral 1000 ml, Asobu Le Baton 500 ml stříbrná, Asobu Le Baton 500 ml modrá, Asobu Mini Hiker 355 ml černá