Asobu Imperial Coffee Cup Marble 300 ml

1 090 

Katalogové číslo: 3697 Kategorie:
Značka: Asobu

Popis

Imperial Beverage od Asobu je hrnek, který má speciální vnitřní vakuovou izolaci, díky níž si můžete vychutnávat ranní kávu dlouhé hodiny. Hrnek má také průhledné, odnímatelné víčko se snadným otevíráním a zavíráním. Hrnek není těsný – víčko chrání před vylitím, ale náustek není utěsněný. Estetický a praktický. Ideální pro zaneprázdněné lidi, kteří nechtějí rezignovat na svůj oblíbený nápoj.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Asobu Imperial Coffee Cup Marble 300 ml

Cena za Asobu Imperial Coffee Cup Marble 300 ml je 1090 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Asobu Imperial Coffee Cup Marble 300 ml dozvědět více informací?

Ano můžete. Asobu Imperial Coffee Cup Marble 300 ml – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3697.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Termo hrnky na kávu - Přinášíme ti nejlepší termo hrnky na kávu, které udrží tvůj nápoj teplý až do posledního doušku. S námi si užiješ každou kávu jako v kavárně, ať už jsi doma, v práci nebo na cestách. Vyber si svůj oblíbený design a užij si kávu v plné své chuti! Podobné produkty: Fellow Carter Move Mug Gray 473 ml šedý, MiiR Wide Mouth Bottle Prismatic 590 ml, MiiR Tumbler Cascara 350 ml, Fellow Carter Move Mug Buttered Popcorn 355 ml