Asobu Liberty Canteen 500 ml černá a měděná

990 

Katalogové číslo: 3704 Kategorie:
Značka: Asobu

Popis

Asobu Liberty Canteen je cestovní hrnek s vakuovou izolací o objemu 500 ml. Mezi jeho mnohé přednosti patří moderní, elegantní design, dvojitý zámek víčka a udržení teploty tekutiny po dlouhou dobu.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Asobu Liberty Canteen 500 ml černá a měděná

Cena za Asobu Liberty Canteen 500 ml černá a měděná je 990 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Asobu Liberty Canteen 500 ml černá a měděná dozvědět více informací?

Ano můžete. Asobu Liberty Canteen 500 ml černá a měděná – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3704.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Termosky na kávu a čaj - S našimi termoskami si užijete oblíbenou kávu nebo čaj kdekoliv a kdykoliv! Vyberte si z naší široké nabídky termosek různých velikostí a barev a užijte si teplý nápoj i na cestách. S našimi termoskami už nebudete muset trávit čas a peníze v kavárně, ale budete si moci vychutnat svůj oblíbený… Podobné produkty: Keepcup Kit Thermal Nitro L 454 ml, Kinto Travel Tumbler Coyote 350 ml žlutá, Kinto Travel Tumbler White 500 ml bílá, Kinto Travel Tumbler Coyote 500 ml žlutá