Asobu Liberty Canteen 500 ml černá a zlatá

500 

Katalogové číslo: 3705 Kategorie:
Značka: Asobu

Popis

Asobu Liberty Canteen je cestovní hrnek s vakuovou izolací o objemu 500 ml. Z jeho mnoha předností lze jmenovat moderní, elegantní design, dvojitý zámek víčka a udržení teploty tekutiny po dlouhou dobu.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Asobu Liberty Canteen 500 ml černá a zlatá

Cena za Asobu Liberty Canteen 500 ml černá a zlatá je 500 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Asobu Liberty Canteen 500 ml černá a zlatá dozvědět více informací?

Ano můžete. Asobu Liberty Canteen 500 ml černá a zlatá – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3705.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Termosky na kávu a čaj - S našimi termoskami si užijete oblíbenou kávu nebo čaj kdekoliv a kdykoliv! Vyberte si z naší široké nabídky termosek různých velikostí a barev a užijte si teplý nápoj i na cestách. S našimi termoskami už nebudete muset trávit čas a peníze v kavárně, ale budete si moci vychutnat svůj oblíbený… Podobné produkty: MiiR Wide Mouth Bottle Thousand Hills 950 ml, Frank Green Ceramic Neon Green Straw Lid 1000 ml, Asobu Skinny Mini 230 ml tyrkysová, Asobu Dog Bowl Termoska Tritan 1500 ml černá