Asobu Mini Hiker 355 ml žlutá

600 

Katalogové číslo: 3707 Kategorie:
Značka: Asobu

Popis

Asobu Mini Hiker je vakuově izolovaná cestovní láhev o objemu 355 ml. Je praktická, odolná a udržuje teplotu nápoje po celé hodiny! 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Asobu Mini Hiker 355 ml žlutá

Cena za Asobu Mini Hiker 355 ml žlutá je 600 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Asobu Mini Hiker 355 ml žlutá dozvědět více informací?

Ano můžete. Asobu Mini Hiker 355 ml žlutá – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3707.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Termosky na kávu a čaj - S našimi termoskami si užijete oblíbenou kávu nebo čaj kdekoliv a kdykoliv! Vyberte si z naší široké nabídky termosek různých velikostí a barev a užijte si teplý nápoj i na cestách. S našimi termoskami už nebudete muset trávit čas a peníze v kavárně, ale budete si moci vychutnat svůj oblíbený… Podobné produkty: Frank Green Ceramic Living Coral Straw Lid 1000 ml, Asobu Mini Hiker 355 ml černá, Asobu Skinny Mini 230 ml floral, MiiR Wide Mouth Bottle Pink 950 ml