Asobu Orb Bottle 420 ml žlutá

620 

Katalogové číslo: 3711 Kategorie:
Značka: Asobu

Popis

Orb od Asobu je izolovaná láhev, která v sobě spojuje funkčnost a jedinečný styl. Vakuová izolace a měděná podšívka udržují teplotu nápoje po dlouhou dobu. Speciální víčko zajišťuje, že láhev neprotéká, a zároveň může sloužit jako praktický hrnek (stejně jako u klasické termosky!). Její zajímavý a ergonomický design nejenže upoutá pozornost, ale také umožňuje snadné uchopení. Stylová a funkční, to je láhev Orb! 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Asobu Orb Bottle 420 ml žlutá

Cena za Asobu Orb Bottle 420 ml žlutá je 620 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Asobu Orb Bottle 420 ml žlutá dozvědět více informací?

Ano můžete. Asobu Orb Bottle 420 ml žlutá – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3711.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Termosky na kávu a čaj - S našimi termoskami si užijete oblíbenou kávu nebo čaj kdekoliv a kdykoliv! Vyberte si z naší široké nabídky termosek různých velikostí a barev a užijte si teplý nápoj i na cestách. S našimi termoskami už nebudete muset trávit čas a peníze v kavárně, ale budete si moci vychutnat svůj oblíbený… Podobné produkty: Frank Green Ceramic Blushed 595 ml, Frank Green Ceramic Merlot Straw Lid 1000 ml, Frank Green Ceramic Black 1000 ml, MiiR Growler Black 950 ml