Asobu Pour Over PO300 stříbrný/černý 1l

1 689 

Katalogové číslo: 3183 Kategorie:
Značka: Asobu

Popis

Kávovar pro alternativní přípravu kávy Asobu Pour Over PO300 vám připraví perfektní kávu každý den. A ani k tomu nebudete potřebovat papírové filtry! Tento fešák má totiž filtr kovový.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Asobu Pour Over PO300 stříbrný/černý 1l

Cena za Asobu Pour Over PO300 stříbrný/černý 1l je 1689 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Asobu Pour Over PO300 stříbrný/černý 1l dozvědět více informací?

Ano můžete. Asobu Pour Over PO300 stříbrný/černý 1l – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3183.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční překapávače na kávu - S našimi ručními překapávači na kávu se stáváte skutečnými kouzelníky kávového světa! Užijte si nezapomenutelnou chuť a vůni čerstvé kávy připravené přesně podle vašich představ. Podobné produkty: Dripper Hario V60 plastový červený (VD-01R),Hario Dripper V60 (VD-01R) červený, plastový, Hario V60-02 skleněný dripper Olive VDG-02-OV, Hiroia Samantha, Tricolate Brewer Unicorn Pink růžový