Auro Chocolate Auro Paquibato Tmavá 70%

180 

Katalogové číslo: 2168 Kategorie:

Popis

Auro Paquibato Tmavá 70%

Paquibato se nachází mezi tropickými horskými lesy. Rostou tam kokosové palmy a další ovocné stromy. To dodává čokoládě květinovou a ořechovou chuť s nádechem rozinek a ananasu.

Paquibato je komunita s téměř 2 500 obyvateli, která je součástí města Davao na jižním ostrově Mindanao. květinové, ořechy, náznaky rozinek a ananasu

Chuťové tóny: ananas, ořech, rozinky, květiny

Složení: kakaové boby, třtinový cukr, kakaové máslo

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Auro Chocolate Auro Paquibato Tmavá 70%

Cena za Auro Chocolate Auro Paquibato Tmavá 70% je 180 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Auro Chocolate Auro Paquibato Tmavá 70% dozvědět více informací?

Ano můžete. Auro Chocolate Auro Paquibato Tmavá 70% – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2168.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Čokolandia Čokoládová sada – Svatba, Čokoládová sada – Bankéř (Velká) – Čokolandia, Čokoládové nářadí – sada rezavého nářadí – Čokolandia, Čokolandia Čokoládový fotbal