Barista Space 53 mm Bottomless Portafilter černý

2 585 

Katalogové číslo: 3725 Kategorie:
Značka: Barista Space

Popis

Barista Space Breville 53mm sada portafiltrů. Portafiltr typu Bottomless (Naked) umožňuje důkladnější kontrolu extrakce. 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Barista Space 53 mm Bottomless Portafilter černý

Cena za Barista Space 53 mm Bottomless Portafilter černý je 2585 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Barista Space 53 mm Bottomless Portafilter černý dozvědět více informací?

Ano můžete. Barista Space 53 mm Bottomless Portafilter černý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3725.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější příslušenství kávovarů - Pro ty, kteří si rádi dopřávají šálek čerstvé kávy každé ráno, nabízíme široký výběr příslušenství kávovarů. Od kvalitních mlecích strojů až po stylové hrnky a šálky - u nás si každý milovník kávy přijde na své! Podobné produkty: Rhinowares Thumpa odklepávač, Rhino Round Knock Chute vestavný odklepávač na kávu, 9Barista indukční podložka, Nuova Simonelli Portafilter Single