Barista Space Golden 600 ml konvička na mléko

1 290 

Katalogové číslo: 3728 Kategorie:
Značka: Barista Space

Popis

Konvička na mléko Barista Space – nezbytná pomůcka pro každého baristu a milovníka latté. Mezi jeho přednosti patří profilovaná výlevka, nízká hmotnost a pohodlná rukojeť.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Barista Space Golden 600 ml konvička na mléko

Cena za Barista Space Golden 600 ml konvička na mléko je 1290 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Barista Space Golden 600 ml konvička na mléko dozvědět více informací?

Ano můžete. Barista Space Golden 600 ml konvička na mléko – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3728.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší konvičky na mléko - Začněte svůj den s lahodným šálkem kávy nebo čaje, který bude ještě výraznější díky těmto malým a elegantním konvičkám na mléko. Vyberte si z naší široké nabídky různých barev a designů, které dokonale doplní vaši kuchyňskou výbavu. Ať už si připravujete latte, cappuccino nebo jen obyčejnou kávu s mlékem, tyto… Podobné produkty: Barista & Co Shorty Black 600ml konvička na mléko, Motta Europa 250 ml stříbrná konvička na šlehání mléka, Motta Aurora konvička na mléko 1000 ml, Barista & Co Dial In Milk Pitcher 420 ml růžová mosaz konvička na mléko