Barista Space Premium ruční mlýnek na kávu zlatý

3 490 

Katalogové číslo: 2016 Kategorie: Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Značka: Barista Space

Popis

Zlatý ruční mlýnek na kávu Barista Space Premium se stabilními ocelovými kameny. Umožňuje nastavit velikost mletí, tak aby sloužil pro různé způsoby přípravy. Mlýnek je vhodný jak pro začátečníky, tak pokročilé domácí baristy, kteří oceňují vysoce kvalitní a poutavé zpracování za rozumnou cenu.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Barista Space Premium ruční mlýnek na kávu zlatý

Cena za Barista Space Premium ruční mlýnek na kávu zlatý je 3490 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Barista Space Premium ruční mlýnek na kávu zlatý dozvědět více informací?

Ano můžete. Barista Space Premium ruční mlýnek na kávu zlatý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2016.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční mlýnky na kávu - Podobné produkty: Timemore C3 červený, Timemore C2 stříbrný, Timemore Chestnut ESP černý, Kinu M47 Classic