Basic Barista Espresso Blend Balení 250g, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu

215 

Popis

VÝHERCA ⭐ GREAT TASTE AWARDS 2018
Espresso zmes zložená z čerstvo praženej výberovej kávy (SCA Specialty Grade), zložená podľa sezonálnej ponuky a dostupnosti.
Odroda arabiky Bourbon
Spracovanie pulp natural a mokré
Certifikáty Rain Forrest Alliance

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Basic Barista Espresso Blend Balení 250g, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu

Cena za Basic Barista Espresso Blend Balení 250g, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu je 215 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Basic Barista Espresso Blend Balení 250g, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu dozvědět více informací?

Ano můžete. Basic Barista Espresso Blend Balení 250g, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5312-3004.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Výběrová káva - Užijte si intenzivní chuť a aroma výběrových káv, které jsou pečlivě vybírány a praženy s láskou. Objednejte si kávové zrnka z celého světa a dopřejte si šálek dokonalého potěšení pro své chuťové pohárky. Podobné produkty: Káva Dos Mundos č. 1 (Honduras) 250g, zrnková,Dos Mundos Honduras San Rafael 250g, Káva Espresso Pura Vida 250g,Espresso směs Pura Vida, zrnková káva, El Salvador El Manzanal Orange San Pacho Anaerobic Natural Balení 250g, Pražení Světlé – pro alternativní metody, Mexiko Estanzuela Veracruz Balení 250g, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu