BOLÍVIE AA – zrnková káva, 1000g

1 155 

Katalogové číslo: 12131000 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Země v srdci Jižní Ameriky má všechny předpoklady zapsat se na seznam producentů špičkové kávy. Politická nestabilita místním farmářům samozřejmě neprospívá, přesto se snaží spojovat síly v družstvech, sdílet znalosti a budovat solidaritu. Bolívijská káva je symbolem odhodlání a nových začátků. Kromě toho – chutná skutečně luxusně. Plné tělo s tóny čokolády, pomerančů a jehličí učaruje protřelým znalcům i příležitostným ochutnávačům.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí BOLÍVIE AA – zrnková káva, 1000g

Cena za BOLÍVIE AA – zrnková káva, 1000g je 1155 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o BOLÍVIE AA – zrnková káva, 1000g dozvědět více informací?

Ano můžete. BOLÍVIE AA – zrnková káva, 1000g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 12131000.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: Brazílie Cemorrado Chocolate Edition NY2 scr. 17/18, 500g, UGANDA AA MOUNT RWENZORI zrnková káva, 250g, GUATEMALA SHB EP ACATENANGO – zrnková káva, 250g, Peru Diamante Verde SHB EP – zrnková káva, 100g