Brazílie Diamond Cooxupé Balení 1kg, Pražení Klasické espresso – pražení potlačující aciditu

600 

Popis

lieskové orechy, mliečna čokoláda, sušené ovocie a krémové telo.

NADMORSKÁ VÝŠKA 1100-1665 Mnm
ODRODY Mondo Novo / Bourbon / Catuai
SPRACOVANIE Natural
REGIÓN Minas Gerais
PESTOVATEĽ Cooperativa Cooxupé
Odporúčaná príprava:  Filter praženie je vhodné na filter a moderné espresso a klasické espresso praženie na … klasické espresso

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Brazílie Diamond Cooxupé Balení 1kg, Pražení Klasické espresso – pražení potlačující aciditu

Cena za Brazílie Diamond Cooxupé Balení 1kg, Pražení Klasické espresso – pražení potlačující aciditu je 600 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Brazílie Diamond Cooxupé Balení 1kg, Pražení Klasické espresso – pražení potlačující aciditu dozvědět více informací?

Ano můžete. Brazílie Diamond Cooxupé Balení 1kg, Pražení Klasické espresso – pražení potlačující aciditu – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5311-3000.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Výběrová káva - Užijte si intenzivní chuť a aroma výběrových káv, které jsou pečlivě vybírány a praženy s láskou. Objednejte si kávové zrnka z celého světa a dopřejte si šálek dokonalého potěšení pro své chuťové pohárky. Podobné produkty: Cascara Kolumbie, kávový čaj, 100g,Cascara Kolumbie, kávový čaj, 100g, Káva Nordbeans DECAF Kolumbie (bezkofeinová), 250g zrnková,Nordbeans Kolumbie Tubaga DECAF 250g, Káva Brazílie Fazenda Rainforest 250g,Brazílie Fazenda Rainforest, zrnková káva arabica, Káva Kavárna Pražírna č. 3 (Burundi) 250g, zrnková,Kavárna Pražírna Burundi Turaco 250g