Brazílie Diamond Cooxupé Balení 250g, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu

260 

Popis

lieskové orechy, mliečna čokoláda, sušené ovocie a krémové telo.

NADMORSKÁ VÝŠKA 1100-1665 Mnm
ODRODY Mondo Novo / Bourbon / Catuai
SPRACOVANIE Natural
REGIÓN Minas Gerais
PESTOVATEĽ Cooperativa Cooxupé
Odporúčaná príprava:  Filter praženie je vhodné na filter a moderné espresso a klasické espresso praženie na … klasické espresso

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Brazílie Diamond Cooxupé Balení 250g, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu

Cena za Brazílie Diamond Cooxupé Balení 250g, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu je 260 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Brazílie Diamond Cooxupé Balení 250g, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu dozvědět více informací?

Ano můžete. Brazílie Diamond Cooxupé Balení 250g, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5311-3001.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Výběrová káva - Užijte si intenzivní chuť a aroma výběrových káv, které jsou pečlivě vybírány a praženy s láskou. Objednejte si kávové zrnka z celého světa a dopřejte si šálek dokonalého potěšení pro své chuťové pohárky. Podobné produkty: Káva Mamacoffee č. 3 (Nikaragua) 100g, zrnková,Mamacoffee Nicaragua Norlan and Uriel 100g, Cascara Kolumbie, kávový čaj, 100g,Cascara Kolumbie, kávový čaj, 100g, Káva Fathers Coffee č. 2 (Indonésie) 300g, zrnková (NA),Fathers Coffee Indonesia Pegasing Carbonic 300g, Káva Nordbeans DECAF Kolumbie (bezkofeinová), 250g zrnková,Nordbeans Kolumbie Tubaga DECAF 250g