Cafelat silikonové těsnění hlavy kávovaru 8,2 mm La Marzocco

149 

Katalogové číslo: 3018 Kategorie:
Značka: Cafelat

Popis

71 x 58 x 6.2/8.2 mm

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Cafelat silikonové těsnění hlavy kávovaru 8,2 mm La Marzocco

Cena za Cafelat silikonové těsnění hlavy kávovaru 8,2 mm La Marzocco je 149 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Cafelat silikonové těsnění hlavy kávovaru 8,2 mm La Marzocco dozvědět více informací?

Ano můžete. Cafelat silikonové těsnění hlavy kávovaru 8,2 mm La Marzocco – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3018.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Těsnění do kávovaru - Náš obchod se specializuje na kvalitní těsnění do kávovaru, které zajišťují dokonalou chuť a aroma vaší oblíbené kávy. Už nikdy neztratíte ani kapku té nejlepší kávy díky našim spolehlivým těsněním. Podobné produkty: Nuova Simonelli Těsnění hlavy kávovaru Appia 02280020.V, Flair Standard náhradní těsnění 6ks, Nuova Simonelli Těsnění pro konec parní trysky 02280036, Lelit těsnění hlavy