Cafflano Klassic červený

2 721 

Katalogové číslo: 3755 Kategorie:
Značka: Cafflano

Popis

Cafflano Klassic je inovativní kombinace několika zařízení v jednom. Tento nenápadný kávovar se vzhledem moderní termosky obsahuje mlýnek, dripper se zabudovaným filtrem, konvici a hrnek.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Cafflano Klassic červený

Cena za Cafflano Klassic červený je 2721 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Cafflano Klassic červený dozvědět více informací?

Ano můžete. Cafflano Klassic červený – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3755.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční překapávače na kávu - S našimi ručními překapávači na kávu se stáváte skutečnými kouzelníky kávového světa! Užijte si nezapomenutelnou chuť a vůni čerstvé kávy připravené přesně podle vašich představ. Podobné produkty: Tiamo V02 keramický dripper na kávu, Dripper Hario V60 keramický černý KASUYA (KDC-02-B),Hario dripper V60-02 Kasuya Ceramic (KDC-02-B), Hario V60 One Pour Dripper Mugen bílý, Hario V60-01 skleněný bílý VDG-01W