Chemex MG-X skleněný šálek 300 ml

605 

Katalogové číslo: 3771 Kategorie:
Značka: Chemex

Popis

Pokud milujete kávovary Chemex a vše, co k nim patří, tento hrníček vás ohromí! Po naplnění se totiž vybarví do typického oblíbeného tvaru kávovarů CHEMEX. Díky dvojité stěně navíc zajišťuje dostatečnou izolaci, tudíž uvnitř nápoj zůstává teplý a zvenku je hrníček chladný na dotek.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Chemex MG-X skleněný šálek 300 ml

Cena za Chemex MG-X skleněný šálek 300 ml je 605 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Chemex MG-X skleněný šálek 300 ml dozvědět více informací?

Ano můžete. Chemex MG-X skleněný šálek 300 ml – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3771.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Hrnky na filtrovanou kávu - Rozkošně si dopřejte svůj oblíbený šálek kávy s naší širokou nabídkou hrnků na filtrovanou kávu. Vyberte si z našich stylových designů a užijte si každého doušku vaší oblíbené kávy. Podobné produkty: Origami Pinot Flavor Cup bílý, Chemex CM skleněný šálek s rukojetí 300 ml, Origami Aroma Barrel Cup 320 ml červený, Hario V60 šálek 300 ml