Chemex Náhradní střed pro Chemex 6, 8, 10

875 

Katalogové číslo: 3765 Kategorie:
Značka: Chemex

Popis

Dopřejte svému Chemexu nový límec a kravatu, a udělejte z něj pravého gentlemana! Dřevěná vlákna této rukojeti jsou šetrně obarvena a vytvářejí tak jedinečný a krásný tygří vzor. Ten dodá vašemu kávovaru netradiční vzhled a osobitý nádech. Určeno pro kávovary o velikosti 5, 6, 8, 10 a 13 šálků.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Chemex Náhradní střed pro Chemex 6, 8, 10

Cena za Chemex Náhradní střed pro Chemex 6, 8, 10 je 875 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Chemex Náhradní střed pro Chemex 6, 8, 10 dozvědět více informací?

Ano můžete. Chemex Náhradní střed pro Chemex 6, 8, 10 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3765.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejprodávanější náhradní díly - Všechny náhradní díly na jednom místě - u nás najdete vše, co potřebujete k opravě vašeho stroje nebo vozu. Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou a užijte si bezproblémovou jízdu či práci díky kvalitním náhradním dílům. Podobné produkty: PB Šroubovák 80×7 mm, Eureka násypník, Mignon, 300g, Ascaso Profi těsnění hlavy (grouphead gasket), Rancilio košík 18 g