Chemex s rukojetí 10

1 660 

Katalogové číslo: 3767 Kategorie:
Značka: Chemex

Popis

V tomto netradičním modelu kávovaru značky Chemex byl klasický dřevěný střed nahrazen skleněnou rukojetí. Je vyroben z kvalitního neporézního borosilikátového skla, které neabsorbuje pachy ani zbytky chemikálií, čímž zajistí dokonalou chuť vaší výběrové kávy. Navíc v něm můžete připravit až 10 šálků najednou. 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Chemex s rukojetí 10

Cena za Chemex s rukojetí 10 je 1660 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Chemex s rukojetí 10 dozvědět více informací?

Ano můžete. Chemex s rukojetí 10 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3767.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční překapávače na kávu - S našimi ručními překapávači na kávu se stáváte skutečnými kouzelníky kávového světa! Užijte si nezapomenutelnou chuť a vůni čerstvé kávy připravené přesně podle vašich představ. Podobné produkty: Asobu Pour Over PO300 stříbrný/černý 1l, Cafflano Go-Brew Red, Hario V60-02 keramický tmavě zelený + 40 filtrů VDC-02-DG-BB, Dripper Hario V60 plastový čirý (VD-02T),Hario Dripper V60 (VD-02T) čirý, plastový