Clockwork Espresso Push Tamper 58,5 mm

4 800 

Katalogové číslo: 2965 Kategorie:

Popis

Tamper na kávu pro zdokonalení přípravy espressa.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Clockwork Espresso Push Tamper 58,5 mm

Cena za Clockwork Espresso Push Tamper 58,5 mm je 4800 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Clockwork Espresso Push Tamper 58,5 mm dozvědět více informací?

Ano můžete. Clockwork Espresso Push Tamper 58,5 mm – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2965.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší tampery na kávu - Užijte si dokonalé aroma kávy s našimi tamperami! Vyzkoušejte nejlepší kávové zážitky s perfektně upěchovanou kávou díky našim kvalitním tamperům v různých velikostech a designech. Podobné produkty: Motta Easy Tamper 57 mm stříbrný, Puqpress Q2 58,3 mm automatický tamper bílý, Pesado Tamper Raya 58,5 mm, Victoria Arduino Tamper 58 mm