ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY GHANA ORIGIN HOŘKÁ 70%, 100g

127 

Katalogové číslo: 17080100 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Ghana se bez kakaa neobejde. Stejně, jako se bez ghanského kakaa neobjedeme my. Čokoláda z něj vyrobená bývá krémová, s tóny ovoce a smetany. Když budete pozorně ochutnávat, možná je najdete i v těchto 70procentních čokoládových čočkách. Protože obsahují skutečně velkou dávku kakaové sušiny, můžete se těšit na zážitek intenzivní a dlouhotrvající.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY GHANA ORIGIN HOŘKÁ 70%, 100g

Cena za ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY GHANA ORIGIN HOŘKÁ 70%, 100g je 127 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY GHANA ORIGIN HOŘKÁ 70%, 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY GHANA ORIGIN HOŘKÁ 70%, 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 17080100.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoládové čočky - Podobné produkty: ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PAPUA NOVA GUINEA ORIGIN MLÉČNÁ 37%, 250g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY MADAGASKAR ORIGIN 69,4%, 100g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY GHANA ORIGIN HOŘKÁ 70%, 1000g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY VENEZUELA ORIGIN 72%, 100g