ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PERU ORIGIN HOŘKÁ 61%, 500g

383 

Katalogové číslo: 16020500 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Čokoládové pecičky s báječně vyváženou chutí čistých kakaových bobů můžete rozpustit v horkém mléce, můžete je přidat do snídaňové kaše nebo si je jako zdravou svačinku nasypat na ovocný salát. Každému pokrmu i nápoji přidají atraktivní čokoládovou hořkost, lehkou sladkost a mírnou kořeněnost. Jistě potěší i nula procent alergenů, zato vysoký podíl kakaové hmoty!

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PERU ORIGIN HOŘKÁ 61%, 500g

Cena za ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PERU ORIGIN HOŘKÁ 61%, 500g je 383 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PERU ORIGIN HOŘKÁ 61%, 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PERU ORIGIN HOŘKÁ 61%, 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16020500.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoládové čočky - Podobné produkty: ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY BÍLÁ ČOKOLÁDA S KOUSKY VANILKY BIO , 500g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY GHANA ORIGIN HOŘKÁ 70%, 250g, Čokoládové čočky El Salvador Origin 65%, 1000g, Bílá čokoláda s lyofilizovanou maracujou, 1000g