ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PERU ORIGIN HOŘKÁ 61%, 50g

69 

Katalogové číslo: 16020050 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Čokoládové pecičky s báječně vyváženou chutí čistých kakaových bobů můžete rozpustit v horkém mléce, můžete je přidat do snídaňové kaše nebo si je jako zdravou svačinku nasypat na ovocný salát. Každému pokrmu i nápoji přidají atraktivní čokoládovou hořkost, lehkou sladkost a mírnou kořeněnost. Jistě potěší i nula procent alergenů, zato vysoký podíl kakaové hmoty!

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PERU ORIGIN HOŘKÁ 61%, 50g

Cena za ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PERU ORIGIN HOŘKÁ 61%, 50g je 69 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PERU ORIGIN HOŘKÁ 61%, 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PERU ORIGIN HOŘKÁ 61%, 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16020050.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoládové čočky - Podobné produkty: ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY SUMATRA ORIGIN 72 %, 250g, ČERVENÉ ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY 47,3% – červená čokoláda, 1000g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY NUGÁT 32%, 50g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PAPUA NOVA GUINEA ORIGIN MLÉČNÁ 37%, 250g