Čokoládové pecky – barevné 1cm – 100g

59 

Katalogové číslo: 8596157010754 Kategorie:

Popis

Čokoládové pecky – lentilky – barevné –  – cukrové zdobení 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čokoládové pecky – barevné 1cm – 100g

Cena za Čokoládové pecky – barevné 1cm – 100g je 59 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čokoládové pecky – barevné 1cm – 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. Čokoládové pecky – barevné 1cm – 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8596157010754.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Cukrové dekorace - Podobné produkty: FunCakes dekorační cukr – oranžový – 80g, Čokoládová kudrna mini – tmavé – 150g, FunCakes Cukrová dekorace – sněhové vločky modré 6ks, FunCakes Cukrový posyp – vločky mix – 50g