Comandante víčko pro zásobník na kávu

40 

Katalogové číslo: 3802 Kategorie:
Značka: Comandante

Popis

Náhradní víčko nádoby na kávová zrna pro mlýnek Comandante C40 MK3.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Comandante víčko pro zásobník na kávu

Cena za Comandante víčko pro zásobník na kávu je 40 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Comandante víčko pro zásobník na kávu dozvědět více informací?

Ano můžete. Comandante víčko pro zásobník na kávu – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3802.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější příslušenství kávovarů - Pro ty, kteří si rádi dopřávají šálek čerstvé kávy každé ráno, nabízíme široký výběr příslušenství kávovarů. Od kvalitních mlecích strojů až po stylové hrnky a šálky - u nás si každý milovník kávy přijde na své! Podobné produkty: Saeco FR7L lednice, Rancilio podstavec pod kávovar a mlýnek, Lelit páka s jednovýpustí (1 cup portafilter), 57mm, Ascaso Profi páka s jednovýpustí (1 cup portafilter), walnut, nerez