Comandante XL náhradní ručka k mlýnku

1 299 

Katalogové číslo: 3817 Kategorie:
Značka: Comandante

Popis

Náhradní klika pro mlýnek Comandante C40. Díky černé klice je mletí s mlýnkem Comandante ještě snazší a vypadá velmi elegantně! Klička XL-Crank zvyšuje pákový efekt, zatímco přiložená 55mm klička „Big Joe“ vám pomůže uvolnit ruku a spodní část paže. Hladké broušení! Černá klička je 100% kompatibilní se všemi bruskami Comandante C40 Mk3 a Mk4.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Comandante XL náhradní ručka k mlýnku

Cena za Comandante XL náhradní ručka k mlýnku je 1299 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Comandante XL náhradní ručka k mlýnku dozvědět více informací?

Ano můžete. Comandante XL náhradní ručka k mlýnku – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3817.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejprodávanější náhradní díly - Všechny náhradní díly na jednom místě - u nás najdete vše, co potřebujete k opravě vašeho stroje nebo vozu. Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou a užijte si bezproblémovou jízdu či práci díky kvalitním náhradním dílům. Podobné produkty: Lelit tlakoměr pro kávovary s hlavou E61, E&B LAB MA200RNT Nanotech sprcha, Nuova Simonelli Tepelná ochrana 09500014, Hario Mini Mill Spodní nádoba