Comandante zásobník na kávu oranžový

165 

Katalogové číslo: 3782 Kategorie:
Značka: Comandante

Popis

Polymerová nádoba na zrna je mimořádně bezpečný, robustní a všestranný doplněk k mlýnku Comandante® C40 – 100% kompatibilní se všemi modely Comandante® C40 Mk3 a Mk4. K dispozici v klasických tónech a různých barvách, vyberte si svůj styl!

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Comandante zásobník na kávu oranžový

Cena za Comandante zásobník na kávu oranžový je 165 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Comandante zásobník na kávu oranžový dozvědět více informací?

Ano můžete. Comandante zásobník na kávu oranžový – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3782.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější příslušenství - Příslušenství - malé kousky, které dokáží udělat velký rozdíl. Zde naleznete vše od módních doplňků až po praktické gadgety, které usnadní váš každodenní život. Vyberte si z naší široké nabídky a udělejte svůj život ještě stylovější a pohodlnější! Podobné produkty: BWT Spojka rovná FLEX x John Guest Ø 3/8“, Tlaková flexi hadička FF 3/8″ x 3/8″ Varianta 100 cm, BWT Koleno 90° FLEX x M 3/4“, BWT Připojovací hadice DN 8, 1.5 m, FLEX koleno 90°, převlečná matice FM 3/4“