Dárek: Cascara, filtr a nibsy oříšek

725 

Katalogové číslo: 3092 Kategorie:

Popis

Tři balíčky plné dobrot v dárkovém boxu: Cascara na čaj ze sušených kávových třešní, Ajala čokoládový zob s lískovými oříšky a samozřejmě naše čerstvě pražená káva na filtr.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Dárek: Cascara, filtr a nibsy oříšek

Cena za Dárek: Cascara, filtr a nibsy oříšek je 725 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Dárek: Cascara, filtr a nibsy oříšek dozvědět více informací?

Ano můžete. Dárek: Cascara, filtr a nibsy oříšek – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3092.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Dárkové balení - Objevte naše kouzelné dárkové balení, které dodá vašim dárkům tou správnou dávku elegance a originality. Vyberte si z naší široké nabídky balicích materiálů a vytvořte nezapomenutelný zážitek pro vaše blízké. Podobné produkty: Dárek: Cascara, espresso a oříšky, Dárkový box: káva na filtr s ořechovým máslem – mandle, Dárek pro těhotné ženy, Dárkový box: káva na filtr s čoko-ořechovým máslem