Dárková sada Bialetti Mini Express 2 šálky červená,Dárková sada Bialetti Mini Express 2 šálky červená

999 

Značka: Bialetti

Popis

Inovativní atypická moka konvička Bialetti Mini Express Vám připraví 2 šálky kávy současně. Na rozdíl od klasických moka konviček zde káva teče přímo do připravených červených hrníčků. Pokud Vás zajímá, kdo se skrývá za "malým mužem s knírkem", kterého uvidíte na každém modelu, jedná se právě o podobiznu Alfonse Bialettiho, který v roce 1933 vynalezl moka kávovar. Jednoduše chtěl svoje výrobky odlišit, tak proč ne zrovna svojí postavičkou 🙂 Bialetti Mini Express je vyrobena z potravinářského hliníku. Více o přípravě silné kávy pomocí moka konvice najdete v naší sekci Příprava kávy – moka konvice. Příprava: 2 šálky současněMateriál: hliník, plastObjem: 100ml Konvička je vhodná pro plynové, sklokeramické a elektrické vařiče. Není vhodná pro mytí v myčce.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Dárková sada Bialetti Mini Express 2 šálky červená,Dárková sada Bialetti Mini Express 2 šálky červená

Cena za Dárková sada Bialetti Mini Express 2 šálky červená,Dárková sada Bialetti Mini Express 2 šálky červená je 999 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Dárková sada Bialetti Mini Express 2 šálky červená,Dárková sada Bialetti Mini Express 2 šálky červená dozvědět více informací?

Ano můžete. Dárková sada Bialetti Mini Express 2 šálky červená,Dárková sada Bialetti Mini Express 2 šálky červená – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8006363030489.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější moka konvička - Probudíme vás s vůní italské kávy přímo z vaší kuchyňské linky díky našim kvalitním Moka konvičkám pro perfektní espresso každé ráno. Podobné produkty: Těsnění Kaffia nerezový kávovar 9 šálků,Těsnění Kaffia nerezový kávovar 9 šálků, Moka konvice Bialetti Musa Restyling 6 šálků,Bialetti Musa Restyling 6 šálků, Forever Miss Prestige Moka konvička 1 šálek, Moka konvice Bialetti ELETTRIKA 2 šálky,Bialetti Moka Elettrika 2 elektrická moka konvice