El Salvador El Manzanal Orange San Pacho Anaerobic Natural Balení 1kg, Pražení Světlé – pro alternativní metody

1 100 

Popis

ROČNÍK 2021-2022
NADMORSKÁ VÝŠKA 1200 Mnm
ODRODA San Pacho
SPRACOVANIE suché anaerobické
REGIÓN Apaneca-Ilamatepec
PESTOVATEĽ Jose Enrique Gutierrez, Finca El Manzal
Odporúčaná príprava:  Moderné espresso, filter

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí El Salvador El Manzanal Orange San Pacho Anaerobic Natural Balení 1kg, Pražení Světlé – pro alternativní metody

Cena za El Salvador El Manzanal Orange San Pacho Anaerobic Natural Balení 1kg, Pražení Světlé – pro alternativní metody je 1100 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o El Salvador El Manzanal Orange San Pacho Anaerobic Natural Balení 1kg, Pražení Světlé – pro alternativní metody dozvědět více informací?

Ano můžete. El Salvador El Manzanal Orange San Pacho Anaerobic Natural Balení 1kg, Pražení Světlé – pro alternativní metody – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5306-2966.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Výběrová káva - Užijte si intenzivní chuť a aroma výběrových káv, které jsou pečlivě vybírány a praženy s láskou. Objednejte si kávové zrnka z celého světa a dopřejte si šálek dokonalého potěšení pro své chuťové pohárky. Podobné produkty: Etiópia Gotae Sodu Hambela BIO Balení 250g, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu, Basic Barista Espresso Blend Balení 250g, Pražení Klasické espresso – pražení potlačující aciditu, Káva Dos Mundos č. 3 (Ekvádor) 250g, zrnková,Dos Mundos Ekvádor Las Terrazas 250g, Peru Manuel Carhuajulca BIO Naturálka D Balení 250g, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu