ETHIOPIA SIDAMO DURATO BOMBE – Micro Lot, 1000g

1 326 

Katalogové číslo: 16321000 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Etiopie a káva jedno jsou.Tento mikrolot ze slavného regionu Sidamo přinese do vašeho šálku výraznější svěžest, na jejímž pozadí se objeví nasládlé borůvky, exotický ananas a šťavnaté švestky. Arabice bratrů Asefa a Mulugeta Dukamo nechybí vyváženost a vrstevnatost, chuťový profil je krásný, komplexní. Zkrátka jedinečné zrno pro den, který si chcete užít plnými doušky.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ETHIOPIA SIDAMO DURATO BOMBE – Micro Lot, 1000g

Cena za ETHIOPIA SIDAMO DURATO BOMBE – Micro Lot, 1000g je 1326 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ETHIOPIA SIDAMO DURATO BOMBE – Micro Lot, 1000g dozvědět více informací?

Ano můžete. ETHIOPIA SIDAMO DURATO BOMBE – Micro Lot, 1000g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16321000.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Mikroloty - Podobné produkty: Peru SHB EP Finca Rosenheim – microlot, 250g, Keňa AA Nakuru Mutungat – Micro Lot, 100g, NIKARAGUA WASHED SHG EP LAS CAMPANILLAS – zrnková káva, 500g, Honduras Gerardo Mejía – El Tontolo – Anaerobic Natural, 1000g