ETHIOPIA SIDAMOO MOCHA – zrnková káva, 500g

456 

Katalogové číslo: 15950500 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Mocha označuje čokoládovou barvu, jemnou rukavičku nebo kávu pěstovanou v Arábii. Jsme přesvědčeni, že Ethiopie Sidamo Mocha v sobě spojuje všechny tři významy. Jde totiž o jednu z nejčokoládovějších káv na světě, delikátně jemnou a do Jemenu kdysi exportovanou lahůdku. Středně silnou arabiku s uchvacující vůní si zapamatujete po prvním ochutnání. A už nikdy se jí nevzdáte.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ETHIOPIA SIDAMOO MOCHA – zrnková káva, 500g

Cena za ETHIOPIA SIDAMOO MOCHA – zrnková káva, 500g je 456 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ETHIOPIA SIDAMOO MOCHA – zrnková káva, 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. ETHIOPIA SIDAMOO MOCHA – zrnková káva, 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15950500.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: MALAWI MZUZU – zrnková káva, 1000g, AUSTRALIA SKYBURY PLANTATION – zrnková káva, 100g, KOLUMBIE SUPREMO MEDELIN ANDEANO zrnková káva, 250g, JAVA JAMPIT A/WP-1X Estates zrnková káva, 500g