Etiópia Gotae Sodu Hambela BIO Balení 1kg, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu

1 100 

Popis

Čerešne, ibištek, čierny čaj, bergamot

ROČNÍK 2021/2022
NADMORSKÁ VÝŠKA 2250 Mnm
ODRODY Odrody JARC (Jimma Agricultural Research Center)
SPRACOVANIE Mokré
REGIÓN Gotae Sodu, Hambela Wamena
PESTOVATELIA Malopestovatelia zo spracovateľskej stanice Gotae Sodu
Odporúčaná príprava:  Moderné espresso, filter

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Etiópia Gotae Sodu Hambela BIO Balení 1kg, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu

Cena za Etiópia Gotae Sodu Hambela BIO Balení 1kg, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu je 1100 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Etiópia Gotae Sodu Hambela BIO Balení 1kg, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu dozvědět více informací?

Ano můžete. Etiópia Gotae Sodu Hambela BIO Balení 1kg, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5309-2975.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Výběrová káva - Užijte si intenzivní chuť a aroma výběrových káv, které jsou pečlivě vybírány a praženy s láskou. Objednejte si kávové zrnka z celého světa a dopřejte si šálek dokonalého potěšení pro své chuťové pohárky. Podobné produkty: Káva Le Piantagioni del Caffee (bezkofeinová), 250g zrnková,Káva Le Piantagioni del Caffe DECAF, 250 g, Kolumbie Anserma Balení 250g, Pražení Klasické espresso – pražení potlačující aciditu, Káva BEZKOFEINOVÁ Kolumbie 250g,Káva bezkofeinová Kolumbie, zrnková arabica DECAF, Etiopie – Boji Balení 1kg