Etiópia Gotae Sodu Hambela BIO Balení 250g, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu

360 

Popis

Čerešne, ibištek, čierny čaj, bergamot

ROČNÍK 2021/2022
NADMORSKÁ VÝŠKA 2250 Mnm
ODRODY Odrody JARC (Jimma Agricultural Research Center)
SPRACOVANIE Mokré
REGIÓN Gotae Sodu, Hambela Wamena
PESTOVATELIA Malopestovatelia zo spracovateľskej stanice Gotae Sodu
Odporúčaná príprava:  Moderné espresso, filter

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Etiópia Gotae Sodu Hambela BIO Balení 250g, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu

Cena za Etiópia Gotae Sodu Hambela BIO Balení 250g, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu je 360 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Etiópia Gotae Sodu Hambela BIO Balení 250g, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu dozvědět více informací?

Ano můžete. Etiópia Gotae Sodu Hambela BIO Balení 250g, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5309-2978.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Výběrová káva - Užijte si intenzivní chuť a aroma výběrových káv, které jsou pečlivě vybírány a praženy s láskou. Objednejte si kávové zrnka z celého světa a dopřejte si šálek dokonalého potěšení pro své chuťové pohárky. Podobné produkty: Káva Brazílie Santos STŘEDNÍ 250g,Brazílie Santos, STŘEDNĚ PRAŽENÁ, zrnková káva arabica, Káva Fathers Coffee č. 2 (Indonésie) 300g, zrnková (NA),Fathers Coffee Indonesia Pegasing Carbonic 300g, Káva Brazílie Santos 250g,Brazílie Santos, zrnková káva arabica, Kolumbie – Laureano Janamejoy Nariño Balení 125g