Eureka Blow Up násypka 1200 g

2 935 

Katalogové číslo: 3821 Kategorie:
Značka: Eureka

Popis

Eureka Blow Up Cleaning – mechanismus určený pro speciální kávu vytváří proud vzduchu, který udržuje mlecí komoru v čistotě a zároveň mele všechna kávová zrna bez odpadu, aby byla chuť kávy dokonalá.

Kapacita 1200 gramů je ideální i pro ty nejrušnější kavárny.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Eureka Blow Up násypka 1200 g

Cena za Eureka Blow Up násypka 1200 g je 2935 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Eureka Blow Up násypka 1200 g dozvědět více informací?

Ano můžete. Eureka Blow Up násypka 1200 g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3821.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejprodávanější náhradní díly - Všechny náhradní díly na jednom místě - u nás najdete vše, co potřebujete k opravě vašeho stroje nebo vozu. Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou a užijte si bezproblémovou jízdu či práci díky kvalitním náhradním dílům. Podobné produkty: Nuova Simonelli Fitting Adapter 3/8-1/4 07300099, Nuova Simonelli Clump Crusher Mythos 15030079, ECM mlecí kameny, 64mm, Hario náhradní víčko pro spodní nádobu Skerton Plus