Eureka Drogheria násypka 1400 g

980 

Katalogové číslo: 3822 Kategorie:
Značka: Eureka

Popis

Kompletní zásobník na kávová zrna pro mlýnky Eureka Drogheria. Kapacita: 1400 gramů.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Eureka Drogheria násypka 1400 g

Cena za Eureka Drogheria násypka 1400 g je 980 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Eureka Drogheria násypka 1400 g dozvědět více informací?

Ano můžete. Eureka Drogheria násypka 1400 g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3822.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejprodávanější náhradní díly - Všechny náhradní díly na jednom místě - u nás najdete vše, co potřebujete k opravě vašeho stroje nebo vozu. Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou a užijte si bezproblémovou jízdu či práci díky kvalitním náhradním dílům. Podobné produkty: Cafelat červené silikonové těsnění 8,0 mm, Nuova Simonelli nožička Ø 20 mm, Nuova Simonelli Těsnění pro konec parní trysky 02280036, Lelit zásobník na vodu, řada Profi